Wineman on väike kvaliteetveinide maaletooja. Winemani veinid on môeldud neile veinisôpradele, kes tahavad nautida  paremat kui supermarketis saadaval.. ning ei soovi maksta liiga palju..

Wineman alustas veinide ’’hobi maaletoojana’’ 2013-ndal aastal ja on siiani kiirelt kasvav hobi- maaletooja.  Wineman toob maale ja müüb  kvaliteetveine põhiliselt  Lõuna- Aafrikast, kus veinidel on maailma parim  hinna kvaliteedi suhe, kuid ka  Bordeaux´ –st , Champagne´st ja  Toskaanast.

Lõuna- Aafrika on pika veinitootmise ajalooga üks lõunapoolkera prominentsemaid veinimaid, mille veinid on viimase kolmekümne aasta jooksul teinud tohutu kvaliteedihüppe, kuid  kahjuks Eestis veel vähe teatud ja tuntud. Lõuna – Aafrikas kombineeruvad ideaalne kliima, uhiuued või  renoveeritud veinikeldrid, anglosaksi töökultuur, vana- ja uue maailma veinivalmistamise know-how, odav tööjõud ning võrreldes Euroopa ja Ameerikaga madal kohaliku turu ostujõud.   See kokku annab tulemuseks maailmaklassi veinid parima hinnaga.  Kuna maailma kõige kuulsamad (ja ka paremad?) veinid tulevad Bordeaux -st, Champagnest ja Burgundiast, siis paljud uue maailma veinimajad üritavad  neid kopeerida, võttes abiks konsultandid Prantsusmaalt.   Winemani Lõuna-Aafrika veinide valikus ongi mitmeid  bordoo, burgundia ja shampanja stiilis veine  kaheksalt hoolikalt valitud tipp-veinimajalt, millest kuulsaim, Vergelegen, valiti 2019-ndal aastal lõunapoolkera parimaks veinimajaks ( Winery of the Year , Wine Enthusiast) ning kelle veinikonsultandiks on maailma kuulsaim bordoo stiilis veinide konsultant Michel Rolland. Shampanja stiilis tippklassi vahuveinide kuulsaim ja suurim valmistaja on  Graham Beck , kelle Blanc de Blanc oli Rootsi printsess Madeleine pulmalaual ja Brut NV-ga tähistas Barack Obama oma esimest valimisvôitu.

Suurema osa Winemani veinidest müüme eraklientidele ( kui tekkis huvi, helistage vôi kirjutage), môned veinid on saadaval Stockmannis,Toidumaailmas, NOPis ning  Carpe Vinumi, Veinisôbra ja Tiksi  veinipoodides. Ka Interflora kaudu saab tellida Winemani veine.

Maailma parimate hulka  kuuluvad Graham Becki šampanjameetodil valmistatud vahuveinid on veinilistis ka  Mon Repose, Leib Resto, Anno, Kaks Kokka, Öö, Purje, Kampuse ja Odessa restoranides.